Dom na sprzedaż, Czyże, Wólka,

115 000 zł 1 796,88 zł/m2

Opis


Zapraszamy do Wieżanki, niewielkiej podlaskiej wsi położonej w otulinie lasów i łąk, w gm. Czyże, w powiecie hajnowskim. W 1795r była to wieś królewska. Obecnie tylko kilka zabudowań jednorodzinnych i sama natura. Przez miejscowość przepływa niewielka rzeka Łoknica, dopływ Narwi.

Do sprzedaży siedlisko o pow. 8800m2, zabudowane domem drewnianym (64m2), drewnianą w dobrym stanie stodołą, oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Nieruchomość przepięknie usytuowana, na skraju wsi, otoczona lasem (liściasty i drzewka iglaste), daleko od miejskiego zgiełku.

Dom parterowy, z dyla, o pow. 64m2, doprowadzony prąd i woda. Ogrzewanie piece kaflowe. 
Idealne miejsce dla osób poszukujących wyciszenia, kontaktu z przyrodą.
Na działce starodrzew, dodatkowo orzech, jabłonie, świerki,  liczne drzewka owocowe. Na polanę koło domu zaglądają leśne zwierzęta: sarny, zające. Oprócz szumu drzew i śpiewu ptaków jest totalna cisza.

Najbliższy sklep i kościół kilka kilometrów dalej, ale dwa lub czasem trzy razy w tygodniu przyjeżdża auto-sklep (obwoźny), gdzie można zaopatrzyć się w podstawowe artykuły spożywcze. Najbliższa parafia w Narwi.

Miejsce, które zachwyci każdego! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!


Nota prawna

Opis oferty jest sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez właścicieli i dodatkowo na podstawie oględzin nieruchomości. Dane faktyczne i prawne mogą ulegać modyfikacjom i aktualizacji. Nie odpowiadamy za niezgodność danych z rzeczywistością.

Szczegóły

Numer oferty
DS.1939
Powierzchnia
64.00 m2
Powierzchnia działki
8800.00 m2
Typ budynku
wolnostojący
Technologia
drewniana
Materiał
drewno
Stan
do remontu
Elewacja
panele drewniane
Dach
dachówka
Podpiwniczenie
brak
Poddasze
brak
Ogrodzenie
mieszane
Dojazd
utwardzony
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
parterowy
Charakter
jednorodzinny
Rok budowy
1956
Ogrzewanie
  • CO węglowe
  • piec
Kanalizacja
  • brak
Okna
  • drewniane
Media
  • woda
Okolica
  • zabudowa niska
Zalety
  • teren ogrodzony

Formularz kontaktowy

Lokalizacja nieruchomości

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć oraz filmów bez zgody autora zabronione. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170