Grunt na sprzedaż, Białystok, os. Leśna Dolina,

1 394 200 zł 200,00 zł/m2

Zdjęcia oferty

Opis

Do sprzedaży dwie działki ewidencyjne położone obok siebie o łącznej powierzchni 6971 m2. Działki usytuowane są nieopodal nowej drogi Al. Niepodległości.

Działki objęte są ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części osiedla Leśna Dolina.
W ww. planie część działek położona jest na terenie przeznaczonym pod usługi z zakresu sportu, rekreacji i turystyki wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi oraz zielenią urządzoną.
Pozostała część przedmiotowych działek położona jest na terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem 3ZP, ZL, WS, Zz, który przeznacza się pod zieleń urządzoną, lasy, wody śródlądowe na potencjalnych terenach zalewowych. ( Dziennik Urzędowy Województwa Podlaskiego ,poz.1757 z dn. 14.06.2012)

Wymiary: szerokość od drogi ok 14m, głębokość ok 530m
Media: prąd, woda, kanalizacja w ulicy.

Nota prawna

Opis oferty jest sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez właścicieli i dodatkowo na podstawie oględzin nieruchomości. Dane faktyczne i prawne mogą ulegać modyfikacjom i aktualizacji. Nie odpowiadamy za niezgodność danych z rzeczywistością.

Szczegóły

Numer oferty
GS.2343
Powierzchnia
6971.00 m2
Rodzaj działki
inwestycyjna
Kształt
prostokąt
Ogrodzenie
brak
Media
  • woda
  • prąd

Formularz kontaktowy

Lokalizacja nieruchomości

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć oraz filmów bez zgody autora zabronione. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170