Lokal na sprzedaż, Białystok, os. Bema,

189 000 zł 6 750,00 zł/m2

Zdjęcia oferty

Opis


Do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo-biurowy z miejscem parkingowym, na Os. Bema.
Lokal o pow. 27,86m2, położony na parterze z wejściem od strony ulicy. Idealna lokalizacja na działalność usługową czy typowo biurową. 

W chwili obecnej wydzielone zostały na tej powierzchni trzy pomieszczenia, łatwy demontaż i możliwość aranżacji według potrzeb kupującego. Pięć lat temu był przeprowadzony kapitalny remont. Zadbano o każdy szczegół, ładna, wysokiej klasy podłoga, elementy dekoracyjne, oświetlenia punktowe i wiele wiele innych drobiazgów, dzięki których zyskuje on na swojej atrakcyjności. Lokal posiada swoją łazienkę. Pomieszczenia są widne, dobrze doświetlone. 
Wnętrze wykończone materiałami wyższej jakości. Dużym plusem są niewielkie koszty administracyjne. Kameralne miejsce a zarazem widoczne od strony ulicy. Parking ze szlabanem.

Takie lokale to rzadkość, dlatego nie zwlekaj i zadzwoń w celu umówienia się na obejrzenie.
* Cena podana jest ceną bez wyposażenia widocznego na zdjęciach. 

Nota prawna

Opis oferty jest sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez właścicieli i dodatkowo na podstawie oględzin nieruchomości. Dane faktyczne i prawne mogą ulegać modyfikacjom i aktualizacji. Nie odpowiadamy za niezgodność danych z rzeczywistością.

Szczegóły

Numer oferty
LS.2153
Powierzchnia
28.00 m2
Przeznaczenie
handel i usługi
Typ budynku
salon
Dojazd
asfalt
Wejście
od ulicy
Pomieszczeń
2 pomieszczenia
Piętro
parter
Liczba pięter
parterowy
Media
  • woda
  • ogrzewanie
  • kanalizacja
  • prąd
Inne
  • witryna
  • monitoring

Formularz kontaktowy

Lokalizacja nieruchomości

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć oraz filmów bez zgody autora zabronione. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170